tel./fax: (18) 444 39 00 esklep@agrodom.com.pl PL / zł
Język
Waluta

Wysyłka

1. Klient składa zamówienie poprzez formularz dostępny na sklepie internetowym zgodnie z §7 i §8 Regulaminu. W składanym zamówieniu określa między innymi jakie produkty, po jakiej cenie i w jakich ilościach Zamawiający pragnie zamówić do wskazanej przez siebie lokalizacji.
 
2. Po poprawnym wysłaniu zamówienia przez Zamawiającego, Sprzedawca wysyła na adres e-mail Zamawiającego informację o złożonym zamówieniu. Ta informacja nie jest potwierdzeniem przyjęcia oferty Zamawiającego. Stanowi ona jedynie informację, że Sprzedawca zamówienie otrzymał.
 
3. W kolejnym kroku Sprzedawca weryfikuje, czy zamówienie może zostać przyjęte do realizacji.
 
4. W przypadku gdy Sprzedawca przyjmuje zamówienie Zamawiającego, przesyła mu informację drogą elektroniczną o zatwierdzeniu zamówienia do realizacji. Z chwilą otrzymania takiego oświadczenia przez Klienta pomiędzy stronami zostaje zawarta Umowa sprzedaży na odległość.   
 
5. Gdy realizacja zamówienia nie będzie możliwa, Sprzedający poinformuje Zamawiającego drogą elektroniczną lub/i telefoniczną o anulowaniu zamówienia. W przypadku gdy Zamawiający dokonał już wpłaty, zostanie ona zwrócona w przeciągu 14 dni. 
 
6. W przypadku wyboru przez Klienta:
 
a. płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży - w przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane.
 
b. płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.
 
c. płatności gotówką przy odbiorze osobistym przesyłki, Klient obowiązany jest dokonać płatności przy odbiorze przesyłki w terminie 7 dni od dnia otrzymania informacji o gotowości przesyłki do odbioru.
 
7. Jeżeli Klient wybrał sposób dostawy inny niż odbiór osobisty, Produkt zostanie wysłany przez Sprzedawcę w terminie wskazanym w jego opisie (z zastrzeżeniem ustępu 5 niniejszego paragrafu), w sposób wybrany przez Klienta podczas składania Zamówienia. 
 
a. W przypadku zamówienia Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin.
 
b. W przypadku zamówienia Produktów o różnych terminach dostawy, Klient ma możliwość żądania dostarczenia Produktów częściami lub też dostarczenia wszystkich Produktów po skompletowaniu całego zamówienia.
 
8. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
 
a. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.
 
b. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży,
 
9. W przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie wskazanym w opisie Produktu. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta.
 
10. W przypadku zamówienia Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin. 
 
11. Dostawa Produktu odbywa się wyłącznie na terenie Polski.
 
12. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu internetowego w zakładce „Koszty dostawy” oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży. 
 
13. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny. 
 
Oferowane metody dostawy 
 
1. Klient może skorzystać z następujących metod dostawy lub odbioru zamówionego Produktu:
 
a. Przesyłka paczkomatowa, przesyłka paczkomatowa pobraniowa,
 
b. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa,
 
c. Przesyłka kurierska paletowa, przesyłka kurierska paletowa pobraniowa,
 
d. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Lwowska 245, 33-300 Nowy Sącz
Opublikowano:

Dołącz do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami

Dołącz
* Pole obowiązkowe