GST 250
Pilarki spalinowe Oleo-Mac
Cena: 1749
 

 

Regulamin aukcji

Regulamin Aukcji Allegro:
Zamówienia realizuje "Agrodom" S.C. 33-300 Nowy Sącz,ul. Lwowska 245,. Wszystkie ceny są wartościami brutto zawierają podatek VAT.
Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych a zwłaszcza numeru telefonu.
Przyjęcie zamówienia do realizacji może wymagać potwierdzenia telefonicznego przez sprzedawcę.
Złożenie zamówienia oznacza akceptację przez Klienta postanowień niniejszego regulaminu, zastrzeżeń zawartych w dokumencie jak i warunków dostawy.
W przypadku braku towaru w magazynie, Klient zostanie poinformowany o związanym z tym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia, w takim przypadku klient ma prawo do rezygnacji z zakupu (odstąpienia od umowy).
Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia (odstąpienia od umowy), lub opóźnienia w jego realizacji z przyczyn od nas niezależnych.
Do każdej przesyłki dołączona jest faktura VAT oraz wymagane przepisami instrukcje, certyfikaty i dokumenty gwarancyjne.
Należności za zamówione towary regulowane są przy odbiorze (przesyłka za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem.
Należność w formie przedpłaty należy uregulować przelewem na konto

Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać swój login allegro (nazwa użytkownika) oraz numer aukcji.
Zamówienie zostaje skierowane do realizacji po weryfikacji odbiorcy lub w przypadku przedpłaty w momencie wpływu środków na konto Agrodom
Zamówione towary są wysyłane następnego dnia roboczego od momentu potwierdzenia zamówienia lub daty wpływu zapłaty na konto, a w wypadku przesyłek za pobraniem następnego dnia po udanej weryfikacji kupującego (kontakcie telefonicznym z naszej strony).
Chwilą wykonania zawartej w tej formie umowy sprzedaży jest dzień odbioru przesyłki.
W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.
Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar należy odesłać na własny koszt na adres firmy Agrodom. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 2 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu i dokonuje zwrotu pieniędzy na konto klienta.
Klient obowiązany jest w każdym przypadku do wykonania aktów staranności związanych z odbiorem towarów, pod rygorem utraty wszelkich roszczeń.
Oferta ważna tylko na terenie Polski.
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego.

 
 
   


Nasi Partnerzy:
MENU:    Strona Główna O firmie Nasza oferta Serwis Promocje Galeria Kontakt projektowanie stron www iPolska.com.pl