Myjka Ciśnieniowa PW 115C
MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE Oleo Mac
Cena: 499 ZŁ
 

 

Oferta:

 
Dmuchawa Spalinowa BV 300    
Producent: Oleo Mac
Waga : 4,5 KG
Pojemność: 30,5 cm
Wydajność: Maks. wydajność powietrza12 m3/min - 720 m3/h
cena: 1199 ZŁ
Gwarancja: 3 Lata
 

 DMUCHAWA SPALINOWA OLEO-MAC BV 300

 

Parametry techniczne:

 

Moc/Pojemność silnika 1.3 KM - 1.0 kW/30.5 cm³

Maks. ilość powietrza 12.0 m³/min - 720 m³/h

Maks. prędkość powietrza 70 m/sec

Pojemność worka 36 L

Ciężar 4,5 Kg

 

 

Praktyczne dmuchawy ręczne – idealnie nadają się do oczyszczania ogrodu z liści i innych niewielkich odpadów lub ściętych roślin. Charakteryzują się niskim poziomem grgań gwarantującym komfort użytkowania i cichą pracę, co umożliwia ich swobodne użytkowanie w pobliżu innych budynków mieszkalnych.


-Ekologiczny silnik (spełniający wymagania normy Euro 2) dzięki niskiej emisji hałasu idealnie nadaje się do prac w gęstej zabudowie mieszkalnej.


-Model BV 300 wyróżnia się najniższym poziomem drgań na rynku – zaledwie 3,5 m/s2 oraz wyjątkowo niską emisją hałasu – tylko 89 dB(A).


-BV 300: profesjonalny system antywibracyjny „Vibcut” składa się z 4 stalowych sprężyn całkowicie izolujących operatora od drgań generowanych przez maszynę.


-Gumowa nakładka zapewnia pewny i wygodny chwyt izolując jednocześnie dłonie operatora od drgań przenoszonych na uchwyty.


-Zassany materiał jest rozdrabniany przez cztery stalowe noże (wyposażenie standardowe) zmniejszające objętość zebranych zanieczyszczeń w zbiorniku.


-Filtr powietrza z tkaniny zapewnia maksymalną ochronę silnika nawet podczas pracy w bardzo zapylonym środowisku. Łatwo dostępny w konserwacji. Z gąbki w modelu BV 270.


-Blokada dźwigni gazu umożliwia użytkownikowi dostosowanie prędkości strumienia powietrza do wykonywanej pracy.


-Dmuchawę można przystosować do zbierania zanieczyszczeń przy pomocy zestawu rur oraz zbiornika (wyposażenie dodatkowe).


 
 
   


Nasi Partnerzy:
MENU:    Strona Główna O firmie Nasza oferta Serwis Promocje Galeria Kontakt projektowanie stron www iPolska.com.pl